כפכפים סגורות לנשים

כף רגלינו נושאת את רוב משקלנו, היא מקשרת בין הרגלים לקרקע עליה אנו הולכים. היא מורכבת ממספר מפרקים, עצמות ורצועות האחראים על גמישות הקשר וההליכה. ישנה חשיבות מרובה לנעל, סנדל, מגף או כפכף אותו אנו נועלים על מנת לשמור על גמישות ונוחות ההליכה.

הסנדלים מוכרים לנו עוד מהתקופה המקראית, הסנדלים התנ”כיות. להן מבנה פשוט – סוליית עור אליה מחוברת עוד שתי רצועות הנמתחות לרוחב, אורך ומעבר לעקב. הן היו נפוצות בעיקר במדינות החמות והמזרח הרחוק. החומר העיקרי ששימש ליצורן הוא עור. סוג נוסף של סנדלים המוכר לנו בארץ, הוא “סנדלי שורש” – סנדלים חזקים עם בולמי זעזועים ובשל כך לרוב משמשים כסנדלי טיולים.

לרוב הסנדלים פתוחים ופחות אסטטיים לשימוש היום יומי. אך החום עושה את שלו וישנה דרישה נשית גוברת והולכת של סנדלים סגורות לנשים. הטרנד מביא עימו מבחר ענק של סנדלים בצבעים, פתוחים וסגורים, עם עקבים  המתאימים כמעט לכל אירוע מכובד.

סוג נוסף של סנדל הינו הקבקב, המגיע מהמילה הערבית קבקאב שהייתה שגורה בתחילת המאה ה-20 וכיוונה לקבקבי עץ. מהר מאוד הפך ה-ק ל-פ והמילה הקבקאב שונתה לכפכף כפי שאנו מכירים כיום. למרות שאנו מכירים את קבקאבי העץ הערבים, בהולנד אחד מסימני ההיכר הוא כפכפי העץ שלהם. בימנו זו מסורת הולנדית עתיקה הננעלת באירועים מסורתיים.

בעבר, כפכפי עץ הצפצפה ההולנדיים שימשו את החקלאים להגנה מפני הבוץ והרטיבות בשדות, “נעלי עבודה” המגינות מפני דריכת הפרות בשדות. היום את קבקבי העץ ניתן למצוא בשווקים ובחניות התיירות.

מקום מעניין נוסף הוא יפן, על פי המסורת היפנית הכניסה לבתים בהליכה יחפים או בכפכפים. יש מקומות ביפן שהשימוש בתי השימוש נעשה באמצעות כפכפים ייעודיות לשירותים שכמובן אסור ללכת עימן מחוץ להם. כולנו מכירים את לוחמי הסומו, גם הם נועלים קבקבי עץ מסורתיים.

מאחר ואנו נמצאים במדינה שברוב ימיה החום שולט, אנו משווקים סוגים שונים של כפכפים סגורות לנשים וסוגים שונים של סנדלים סגורות לנשים. כפכפי נשים סגורות הן להיט עיצובי ומתאים לשימוש יום יומי בבית, ברחוב ובמשרד. האביב בשיאו והקיץ מתקרב, זה הזמן לקנות סנדלים סגורות לנשים או כפכפי נשים סגורות , השנה ניתן למצוא סגנונות וצבעים מרהיבים על פי הטעם האישי שלכן.

Call Now Button