מגפוני עור לנשים

מגפוני עור לנשים בסגנון איטלקי

אם יש מקום בעולם שבו יודעים לייצר מגפוני עור לנשים, אין ספק שזו איטליה. אם יצא לך לבקר בפירנצה – עיר המחוז הגדולה שבחבל טוסקנה, המוקפת גבעות מוריקות נטועות כרמים – ודאי צדו את עינייך אותן חנויות מפעל קטנות ומשפחתיות המייצרות מגפי נשים מעור מזה כמה דורות. הייצור האיטלקי בפרט והאירופאי בכלל, וכן של המותגים אותם אנו מחזיקים בחנות הבוטיק של קוואטרו בגליל העליון, נעשה בשיטות מסורתיות ובטכניקות שהועברו מדור לדור ונשמרות בסוד כמוס מפני המתחרים.

שמים את הלב בהכנתה של על נעל

מותגי היוקרה שתמצאו אצלנו כגון: MJUS – בית אופנת הנעליים האיטלקי, VagabondJeffery Campbell, a.s.98  ו-SCOTCH & SODA נשענים על אותן טכניקות עתיקות שמקורן בעבודת יד כפי שנהגו בעבר להכין מגפיים לנשים מעור. תוך שימוש במודל מעץ של כף הרגל שסביבו נעשית כל עבודת ההכנה של הנעל ייעשו קיבוע הסוליה בפטיש, גילוף של הסוליה אם היא מעץ או הטיפול המדויק לכל חומר אחר תוך עיצוב צורתה למנח הנכון ולסגנון הייחודי, תפירה של העור לאחר עיבוד וצביעה, קשירת הסוליה סביב וגימור מושלם. לאחר כל אילו יונח העקב , גבוה או נמוך, תוברק הנעל וייעשה הגימור המושלם של נעל שתשלים הופעה מנצחת.

לא רק לחורף

אז נכון שאנחנו חיים במדינה חמה ולפעמים נמצא אותך הולכת בסנדלי עור לנשים אפילו באמצע דצמבר, אבל מגפיים לנשים מעור הן פריט חובה שכדאי לקנות גם לא בעונה כשהמחירים יכולים להיות אפילו יותר מפתיעים. כדאי להתעדכן תמיד אצלנו באתר באשר למבצעים ולהטבות שמתעדכנות. מעבר לכך, גם בעונות היותר חמות את עלולה למצוא את עצמך תרה אחר מגפוני עור לנשים כדי להשלים לוק אקסקלוסיבי לאירוע בו תרצי להיראות הכי יוקרתית שאפשר או לפגישת שמחייבת רשמיות וצליל העקב יותיר רושם רב, מבטיחים.

גיוון עצום בקוואטרו בוטיק

ארבעתנו, השותפים והמקימים של קוואטרו בוטיק, הבאנו לך מאירופה לחנות האופנתית שלנו בבית ג’אן שבגליל מבחר של נעלי נשים מעור, בצבעים, בגזרות שונות, בגובה ובאורך משתנה, בדוגמאות של גימור חלק ועיצוב מאט וקלאסי או עם טוויסט בעיצוב ובסגירה של הנעל. רק תבואי, אנחנו מחכים לך ונשמח לענות על כל שאלה.

מגפוני עור לנשים
Call Now Button