נעלים אלגנטיות לנשים

חיזור, בטבע, באמצעות הצגת חיזור הזכר מנסה למשוך את הנקבה על מנת להזדווג. בתצוגת החיזור, הזכר משתמש באמצעים חזותיים שונים כדי לשכנע את הנקבה שהוא הנבחר, שהוא הטוב בין הזכרים. הזכר ינסה להרשים את הנקבה בריקוד, הצגת נוצות צבעוניות כמו הטווס. מאחר והמיצג החזותי הוא לטווח הקצר הוא מוגבל מאוד. הוא מפעיל את חוש הראיה ודורש חזות מרשימה, כמו נוצות צבעוניות ומסוגננות אצל העופות, צבעים עזים, חזקים ומושכים אצל מינים אחרים.

אלגנטיות, הזכר בטבע יפה, מטופח, מהודר ומחוכם כדי שיוכל למשוך את הנקבה לזיווג המיוחל.

מדוע בטבע  הזכר הוא זה שמחזר, עוטה כסות אלגנטית? מאחר והנקבה בטבע אחראית על המשכיות המין עליה להיות צנועה ולהישמר מטורפים. בחיזוריו הזכר באלגנטיות רבה עושה שימוש בצבעים עזים דבר המצביע על חוזק ובריאות. כמו אצל הטווסים, כאשר מדובר על קבוצה, הזכר האלגנטי, הצבעוני והססגוני ביותר הוא זה שימשוך את הנקבה מתוך קבוצת הזכרים. כך סיכויו יגדלו להעביר את זרעו.

אם בטבע הזכר הוא זה שמנסה לחזר בצורה אלגנטית אחר הנקבה, אצלנו בני האדם, הדבר הפוך. האשה היא זו המשדרת מיניות ואותות לגבר. הרושם הראשוני יוצר את הקשר הראשוני הגורם לשינויים פיזיולוגיים אצל שני בני המין.

במהלך החיזור, כמו בטבע אצל הזכרים, הצגת החיזור של האשה מרמזת לגבר בצורות רבות כמו שימוש בשיער, סידורו, משחק בשיער באצבעותיה וכו’. מבטים ישירים לעיני הגבר, סקירת הגוף, קריצות. ליטוף ונגיעה עצמית תוך פתיחת כפות הידיים המרמזות על פתיחות ורצון לקשר. בהמשך הפנים, הפה, גם לו תפקיד חשוב במסר החיזור. צורת הישיבה והנטייה של האשה לחשוף ירכיה ורגליה הינה גורם מושך אצל הגברים. נעליים אלגנטיות לנשים מושכות ועושות רושם משמעותי על הגבר.

הרגליים הן מרכיב חשוב בתהליך החיזור אצל הנשים, תוך חשיפת רגליהן נעלי נשים אלגנטיות גורמות לחיטוב והדגשת רגליהן ואף להצרתן. אם ניקח לדוגמא נעלי עקב הן יבלטו בהליכה וישיבה. יש אזורים בהם מגפיים אלגנטיות לנשים ימשכו יותר את עיניו של הגבר ואצל הצעירים יותר כנראה סנדלים אלגנטיות לנשים בחוף הים יהוו משיכה מינית. בתוך כך, נשים רבות מחפשות נעלי בריאות אלגנטיות ולא רק שיהיו יפות וצבעוניות.

אנו בקוואטרו בוטיק מספקים את הצורך של נעלים אלגנטיות לנשים:

  • סנדלים אלגנטיות לנשים
  • מגפיים אלגנטיות לנשים
  • נעלי בריאות אלגנטיות
Call Now Button