נעלי אלגנט נוחות לגברים

מי אמר שנעלי גברים לא יכולות להיות אלגנטיות, גם אם מדובר ב- נעלי עבודה נוחות לעבודה או נעליים נוחות לעמידה ממושכת. יש מקצועות רבים בהן נדרשת עמידה רצופה וממושכת ונכון יהיה לנעול נעלי עבודה נוחות אשר ישמרו על רגלנו ולא יגרמו לכאבי רגלים מיותרים. אצלנו בקוואטרו בוטיק ניתן לבחור ממגוון המותגים נעליים נוחות לגברים.

קצת היסטוריה – אנו מכירים את התמונות וסרטוני האדם הקדמון, בהם הצייד עם הכידון הולך יחף ביער ומשחר לטרף לפני כ- שני מיליון וחצי שנים… זו התקופה הפלאוליתית – תקופת האבן – על פי הממצאים הארכיאולוגיים זו הנקודה בה החלה האבולוציה של בני האדם שבמהלכה יוצרו הנעליים הראשונות. הן היו עשויות מעור צייד והיו דומות יותר לסנדלים מאשר לנעליים.

ובצרפת בתקופת הרנסנאס, האצולה הצרפתית נהגה לנעול נעלי עקבים כסמל סטאטוס. אכן, גם הגברים התהדרו בנעלי עקב אופנתיות מה שהבדיל אותם מפשוטי העם. בעקבות המהפכה הצרפתית, דעכו נעלי העקב לגברים והחל פיתוח נעליים נוחות לגברים בכל התחומים.

ובחזרה לימנו – סדר היום שלנו מגוון, ושונה מאחד לאחד, כך גם תחום העבודה שלנו אם במשרד ואם בחוץ בשטח. כולנו נועלים את נעלינו בבוקר וחולצים אותן בערב. אין ספק שאנו זקוקים לנעלי גברים נוחות על מנת לצלוח את יומנו העמוס.

אנו נתאים את סוג הנעליים בהתאם לסדר היום שלכם:

קלאסיות ואלגנטיות – ליושבים מול המחשב או נמצאים במשרד רוב היום ופחות מתזזים, נעלי אלגנט נוחות לגברים מתאימים לכם שאותם תוכלו למצוא תחת נעליים לגברים > קלאסיות ואלגנטיות.

צעירים ורעננים – לקהל הצעיר והיותר ספורטיבי אנו ממליצים נעלי גברים נוחות תחת נעליים לגברים > צעירים ורעננים.

פלדיום – למי מאיתנו שעובדים בעבודות פיזיות הדורשות עמידה ממושכת, הגנה מפני רטיבות ומפגעים שונים נעליים נוחות לעמידה ממושכת תמצאו תחת נעליים לגברים > פלדיום.

גבוהות ומיוחדות – לגברים שביננו הרוצים לשלב מראה אופנתי אלגנטי וקשוח, לכן גם אם אנו עובדים במשרד מול המחשב או נמצאים במטבח או יוצאים לשטח, תמצאו נעלי אלגנט נוחות לגברים תחת נעליים לגברים > גבוהות ומיוחדות.

צוות העובדים בקוואטרו בוטיק נותן שירות אישי מ-א עד ת ויעזור לכם לגשר בין סדר היום העמוס שלכם, אופי העבודה והצורך לנעליים אלגנטיות, נוחות ובטוחות. 

חנויות נעליים אלגנטיות לגבר
Call Now Button