נעלי גברים

נעלי איכות לגברים

אם לא שמתם לב, החורף מתקרב בצעדי הענק ובעצם, עפ”י הגשמים והקור, הוא כבר פה. ומה קונים בחורף? בגדי חורף. ומה עוד? נעליים. מאמר זה, כפי שמרמזת כותרתו, יתרכז בנעלי גברים. אני יודע מה תגידו. מה העניין הזה אם מאמר על נעליים כאשר כל חנות שניה מוכרת נעליים. 
 

אז שני דברים הענה לכם כך – דבר ראשון לא כל חנות שניה מוכרת נעליים ובטוח לא בתקופה הזאת. יום אחד חנויות הרחוב והקניונים פתוחים ויום אחד הם סגורים. לך תדע. ודבר שני, לא כולם מציעים ומוכרים את הנעליים שמציעה החנות המאד מאד מיוחדת אשר שמה בישראל הוא ‘קוואטרו בוטיק‘  והממוקמת בעיירה הדרוזית הצפונית בית ג’אן. כך שאתם יכולים לשלב יום של טיול בגליל עם ביקור בחנות ולפחות הצצה על הנעליים הכל כך מיוחדות שמציעים בעלי החנות. 

בואו ואספר לכם, החנות קוואטרו בוטיק מנוהלת על ידי ארבעה שותפים שהחליטו מסיבות אישיות של רצון להתלבש יפה ולהראות יפה, לייבא לארץ מותגים שמאד מאד עד בלתי אפשרי למצוא אותם. לא אזכיר אותם כאן ואם אתם מתעניינים, תוכלו ליצור קשר טלפוני ולברר יותר פרטים. הם החליטו וביצעו והקימו חנות נעליים מיוחדת במינה בה נמכרים נעלי גברים ונעלי ילדים וגם אפילו לתינוקות ועוד אקססוריז מדליקים שבאים ביחד עם אותם נעלי מותגים. 

נעלי גברים של קווארו בוטיק

אז אם אתם מחפשים ברשת מילות חיפוש כמו ‘נעלי פלדיום חנויות’ או ‘חנויות נעליים לגברים’ או אפילו ‘נעלי מותגים’ אז מצאתם. וכפי שציינתי, החנות אינה מציעה רק נעלי גברים אלא נעלים לכל המשפחה. ואם מדברים על מותגים, מי שמע לאחרונה על נעלי פלדיום. נעליים מעולות שפעם היו נמצאות בכל חנות ועכשיו קשה מאד למצוא אותן. אז אני חוזר, ניתן להפסיק לחפש מילות חיפוש כמו ‘נעלי פלדיום חנויות’, לארוז את כל המשפחה או כל החברים ולהגיע לצפון לבית ג’אן ולבקר בחנות קוואטרו בוטיק. חיפשתם חנויות נעליים לגברים או נעלי גברים מעולות ואופנתיות ממיטב המותגים שלא ניתן למצוא באף מקום אחר בארץ, אז ניתן להגיד שיגעתם ומצאתם. 

דעו לכם שגם אם קשה לכם להגיע לצפון, ניתן לקנות באופן איטנטרנטי. אז אני כבר מאחל לכם ‘תתחדשו’. בהצלחה.  
נעלי גברים
Call Now Button