נעלי עור איכותיות לגבר

נעלי עור איכותיות לגבר, פריט חובה

חברים יקרים, מה שלומכם? אם הגעתם לכאן כנראה שעומדת בפניכם קנייה משמעותית שלא עושים כל יום. לכל אחד מאיתנו יש כמה זוגות נעליים בארון. נעלי ספורט, נעלי עבודה… אבל נעלי עור איכותיות לגבר הן ללא ספק המנהיגות של הסט. נעלי עור גברים יכולות להחזיק שנים עם הטיפול והתחזוקה הנכונים. שווה להשקיע בקנייה שלהן כדי להשיג זוג נעלי עור לגבר שבאמת ישרתו אותנו כפי שאנחנו רוצים.

עור באופנה, משחר ההסטוריה

את הנעליים לא אנחנו המצאנו, אפילו שממש היינו רוצים ונדמה לנו שגם היינו יכולים עם כל השיגעון והאהבה שלנו לפריט הלבוש המהמם הזה. למעשה, התגליות אומרות שנעליים היו בשימוש כבר לפני עשרות אלפי שנים ואפילו מצאו בארמניה הלא רחוקה נעל מעור מלפני כ5,500 שנה. אמנם הן לא דומות לנעלי עור גברים שאנחנו לובשים היום והן עברו אבולוציה עם השנים, אבל הביקוש היה קיים ולמעבדי העורות תמיד הייתה עבודה. אם טיילתם בעולם ויצא לכם להיות בארצות מתפתחות אולי יצא לכם לבקר בבית מלאכה לעיבוד צמחי של עורות בשיטה המסורתית, הנהוגה מזה שנים על גבי שנים. התהליך מדהים – תחילה שטיפה וניקוי של חומר הגלם, עיבוד שלו ולבסוף צביעתו עד שהוא מגיע לידי האמן שיעשה בו שימוש כדי ליצור פריט אופנה מהמם, אולי חגורה או אולי מגפי גברים מעור כמו שאנחנו אוהבים.

מבחר סוגי עורות לנעליים בקוואטרו בוטיק

אצלנו בקוואטרו תוכלו למצוא נעלי עור לגבר וכן מגפי גברים מעור שכיאה לעור הוא גמיש, מאוורר ומתאים את עצמו לרגל. עור לנעליים או למגפי עור לגברים יכול להיות מיוצר מסוגים שונים וכן לכל אחד העדפה אישית. אצלנו תמצאו מגוון המציע נעליים מכלל הסוגים:
זמש, החלק הפנימי של העור, המאופיין בחספוס ובעל מראה חמים, קטיפתי ומגיע בצבעים שונים. עור נובוק טבעי שהוא חלקו העליון של העור שעובר הברשה והינו בעל מרקם רך. וכן עור נאפה שהוא הסוג היותר פופולארי בעל עיצוב חלק וגימור מאט בדרך כלל שעובר צביעה בפיגמנטציה ולאחר מכן ריסוס לכה כדי להגן על הצבע.

קנייה מוצלחת, רק אצל קוואטרו בוטיק

אנחנו מזמינים אתכם לחנות שלנו בבית ג’אן או לאתר האינטרנט להתרשם ממבחר נעלי עור איכותיות לגבר וממגפי עור לגברים. להתראות!

נעלי עור איכותיות לגבר
Call Now Button