נעלי עקב נוחות לחתונה

חתונה יכולה להיות תקופה מורטת עצבים ומרגשת עבור הכלה. השמלה הולמת, האורחים מגיעים, ויש הרבה פרטים של הרגע האחרון שצריך לטפל בהם. הדבר היחיד שלא חושבים עליו לעתים קרובות הוא הנעליים שננעל ביום הגדול שלנו. וכמובן, שהיום לא יהיה מושלם ללא נעלי עקב נוחות לחתונה! אבל, מה הטעם לנעול נעליים לא נוחות ליום המיוחד? והאם בכלל ניתן למצוא נעלי עקב נוחות לחתונה? והתשובה היא כן! זוג הנעליים הנכון יכול להית הפריט שישנה את יום חתונתך לטובה ולכן, חשוב שתמצאי נעלי עקב נוחות לחתונה שלך שלא יהרסו את כפות רגלייך וגם ייראו עלייך נפלא. חשוב שתבחרי נעלי עקב נוחות לחתונה שתרגישי בטוחה לנעול אותן. הנעליים צריכות להיות עם סוליה עבה, ריפוד מסביב לעקב ותמיכה חזקה בקשת כדי לשמור על הרגליים ללא כאבים כל היום.

נעלי עקב נוחות לאירוע – יש דבר כזה!

כולנו יודעים שנעלי עקב עלולות להיות לא נוחות וכואבות ללבישה, ורוב הנשים לא היו רוצות לנעול אותן במשך זמן רב. אבל הן עדיין ילבשו אותן באירועים מיוחדים כמו חתונות. אז אילו נעלי עקב נוחות לאירוע ניתן למצוא? מחקר שבוצע בנושא מצא שישנן כמה נעלי עקב נוחות לאירוע. עם זאת, הן יקרות ולא הרבה נשים יכולות להרשות לעצמן. זוג נעלי “So Kate” של כריסטיאן לובוטין הן דוגמה אחת לעקב נוח בעלות של כ-1,000 דולר. לנעליים אלו גובה עקב של 1 אינץ’ בעוד שגובה הפלטפורמה הוא 3 1/2 אינץ’, מה שאומר שיש להן ריפוד נוסף שגורם להן להיות ממש נוחות בעת ההליכה

האם קיימות נעלי עקב גבוהות ונוחות?

זוהר היא מילת המפתח כשמדובר בתלבושות לאירוע ושום דבר לא אומר זוהר יותר מאשר עקב גבוה. קצת אי נוחות פה ושם אבל זה משהו שכל אישה הייתה מתפשרת עליו למען היופי. נעלי עקב גבוהות ונוחות הן הפריט המועדף על כל אישה יחד עם זאת, נעלי עקב אלו עלולות לגרום לכאבים בכפות הרגליים והגב אבל כיום אין סיבה לסבול כי נראה שהאפשרויות לנעלי עקב הן כבר אינסופיות. יתכן ויהיה קשה למצוא את הזוג המושלם אך הוא קיים אי שם הרי, יש כל כך הרבה מותגים וסגנונות שונים של נעליים, אז איך תבחרי את הזוג הטוב ביותר? הנה כמה נעלי עקב גבוהות ונוחות שיכולות להתאים לך: Tory Burch Reva Kitten Heels, ג’סיקה סימפסון ליטה ווידג’ס ונעלי המדבר של דולצ’ה ויטה לורן.

 

למידע נוסף אודות נעלי עקב נוחות לחתונה חפשי קוואטרו בוטיק

Call Now Button