סנדלים לנשים עם מדרסים

הסיפור מתחיל בכאבים בכפות הרגליים ונמשך כלפי מעלה אל הברכיים וכשהמצב מחריף אף לכאבי גב תחתון. נושא המדרסים שנוי במחלוקת בין הטוענים כי מדרס הוא מוצר הכרחי לטיפול בכף הרגל והשלכותיו לבין טיפול פיזיולוגי בכף הרגל, רפלקסולוגיה, פדיקור או התעמלות של כפות הרגליים.

אך תחילה נבין בקצרה מהו מבנה כף הרגל: זהו החלק התחתון של רגל האדם, בין האצבעות לקרסוליים. כף הרגל משמשת אותנו בעיקר להליכה וכל כובד משקלנו מונח עליה. לכף הרגל שני חלקים עיקריים:

קרסול – (עקב) מפרק המחבר בין כף הרגל לשוק.

שורש הרגל – ביניהן עצם הסירה, עצמות מפרקים ועצמות אצבעות כף הרגל. קשתות אורכיות ורוחביות.

כף הרגל נושאת את כל כובד משקלנו, היא המקשרת בין גוף האדם לקרקע. על מנת להתאים למשטחים שונים קיימים מפרקים רבים החל מהקרסול ועד שורש הרגל. הם אחראים להתאמת כף הרגל למשטחים מגוונים, שטוחים, משופעים, חלקים וכד’. ישנה חשיבות רבה לסוג הנעל אותה נועלים מאחר והיא מקשרת ומאפשרת את גמישות כף הרגל.

המנח של כף הרגל בתוך הנעל מאפשר לשתי קבוצות קשתות בכף הרגל את הגמישות הנדרשת כמו בולמי זעזועים ברכב. לכך מתלווים שני מונחים שאנו מכירים. הראשון הוא “הדורבן”, מונח המתייחס לדלקת בחלקו התחתון של הקרסול. לרוב הסיבה השכיחה לכאבים בכפות הרגלים הינה דלקת זו. והשני הוא הפלטפוס.

דורבן – המכונה גם עקב אכילס המבוסס על סיפורו של אכילס מהמיתולוגיה היוונית. זוהי נקודת חולשה, רצועה המחברת בין הקרסול דרך שורש הרגל ועד לאצבעות כף הרגל. עומס על רצועה זו גורם לצמיחת בליטה (דלקת דורבן) ולכאבים בכף הרגל. הדבר מתאפיין בכאבים בעיקר בקרסול בבוקר ובתחילת ההליכה. דרכים לטיפול הן בעיקר מנוחה והפחתת פעילות גופנית על מנת להפחית את העומס מכף הרגל.

דרך נוספת שאנו בקוואטרו בוטיק ממליצים היא שימוש בנעלים נוחות עם מדרסים. לקראת הקיץ אנו משווקים סנדלים עם מדרסים נשלפים.

פלטפוס – מגיע מהמילה הגרמנית – כף רגל שטוחה – אירוע בו הקשת האורכית האחראית על גמישות כף הרגל מתקשה לבלום זעזועים וקורסת תחת משקלנו. הדבר גורם לכאבים בכף הרגל, בהמשך בברכיים ואף לכאבים בגב התחתון.

בקוואטרו בוטיק אנו נותנים פתרון אלגנטי של סנדלים לנשים עם מדרסים ואף יכולים להתאים סנדלים עם מדרסים נשלפים הניתנים להעברה בין סנדלים שונים במיוחד לימי הקיץ החמים.

Call Now Button